این وب سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های کل کشور ثبت می باشد و مطابق قوانین این مرکز عمل می کند. لازم بذکر است مطالب کانالهای تلگرام توسط کراولر و خودکار استخراج میشود و سایت مسئولیتی درقبال محتوای کانالها ندارد. درصورتیکه محتوا مغایر با قوانین کشور است مراتب را به [email protected] اطلاع دهید.
فیلم آنلاین تماشا کنید مجموعه ای از فیلم های سینمایی بصورت آنلاین در Yidio.ir قابل تماشا میباشد.
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷
واقعأ چه جوکی باحال تر و خنده دار تر از اینه...؟

ﺧﻄﻴﺐ ﺟﻤﻌﻪ تهران :

ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﺎﻧﻪ وزیر خارجه ی ﻣﺎ ﺩﺭ لوزان سویس ﺑﻪ ﺩﻧﻴﺎ ﺛﺎﺑﺖ ﻛﺮﺩ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺻﻠﺢ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻧﻴﻢ ﻭ ﺑﺎ ﻫﻴﭻ ﻛﺸﻮﺭی ﺩﺭ ﺩﻧﻴﺎ دشمنی و خصومتی ﻧﺪﺍشته و ندارﻳﻢ ﻭ ﭘﻴﺎﻡ ﻣﺎ ﺑﻪ ﺩﻧﻴﺎ "ﺻﻠﺢ ﻭ ﺩﻭستی" ﺍﺳﺖ !

نماز گزاران:

... تکبیر !!!

ﻣـــــــــــﺮﮒ ﺑﺮ ﺁﻣـــــﺮﻳﻜﺎ
ﻣـــــــــــﺮﮒ ﺑﺮ ﺍﺳﺮﺍﺋﻴﻞ
ﻣــــــــــﺮﮒ ﺑﺮ ﺍﻧﮕــﻠﻴـــﺲ
مرگ بر آل سعود کافر...

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷
#لرستان
🔷در منطقه رودبار کوهدشت ۱۶روستا در پشت سد سیمره به زیر آب رفته بدون آنکە دولت هیچ اقدامی جهت نجات اراضی کشاورزی، باغات و خانەھای مردم انجام بدهد!!
🔷تنها پناهگاه این مردم کوهھای اطراف است و ھمە داروندار خود را از دست دادەاند!

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷
🔷افشاگری نماینده مجلس: ۵۰ درصد قطعات مورد نیاز صنعت خودرو در انحصار ۷ نفر است!!

🔹عبدالله رضیان عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
در حال حاضر تأمین حدود ۵۰ درصد قطعات مورد نیاز صنعت خودرو در انحصار ۷ نفر است که شرایط موجود مدیریت قیمت خودرو را در اختیار افراد محدود قرار می‌دهد و می‌توانند به طور دلخواه قیمت‌ها را کاهش یا افزایش دهند و این موضوع رانت را به‌وجود می‌آورد.

✍ پ ن: رسانه‌ها در انتظار افشای اسامی این ۷نفر خواهند بود.

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶
🔷خامنه‌ای ۲۰۰ میلیارد دلار ثروت دارد
🔹سفارت آمریکا در بغداد روز جمعه ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۶ اردیبهشت) در گزارشی ثروت خامنه‌ای، را ۲۰۰ میلیارد دلار برآورد کرد.
در بیانیه‌ای که در صفحه فیس‌بوک سفارت آمریکا در عراق منتشر شد آمده است که فساد در همه اجزای رژیم ایران، از راس هرم گرفته تا قاعده آن، فراگیر شده است.
این سفارت همچنین اعلام کرد چهل سال پس از «حکومت آخوندها» و در زمانی که بسیاری از افراد ملت ایران به دلیل اوضاع اقتصادی ناگوار در زیر خط فقر زندگی می‌کنند، خامنه ای چنین ثروتی دارد.

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲
درد این وطن بیشتر ازین حرفاست....

در ۵۷ سال حکومت پهلوی ها چه گذشت
روزی که رضا شاه بقدرت رسید،از میدان دروازه قزوین تا میدان راه اهن روبروی قلعه نوشته بودند،درمان سوزاک و سلفیس، خیلی از مردم سوزاکی و سلفیسی بودند !

شاه بیمارستان فارابی را بخاطر بیماری تراخم چشم افتتاح کرد در بیمارستان سینا دستگاه آورده بودند تا کچلی ناشی از شپش را برق بگذارند ،کمتر ایرانی بود که شپش از سر و رویش بالا نرود!

در سال ۱۳۲۶ که شاه بیمارستان ۵۰۰ تخت خوابی را افتتاح کرد بزرگترین بیمارستان خاورمیانه بود ،که بعدا ۱۰۰۰تخت خوابی شد ،مردم ایران چیزی از گذشته نمیدانند در سال ۱۳۱۵ که رضا شاه از آلمان اتوبوس های بنز شهری را آورد کسی سوار نمیشد!مردم میگفتند از بلاد غیر مسلمانان امده و نجس است!!بعد قرار شد روی صندلی های چوبی ان دستمال یزدی بگذارند که باسن مسلمان نجس نشود! اگر قرار شود از ایران قاجار بنویسیم شاید خجالت بکشیم که ایرانی بودیم از سال ۱۲۹۸_۱۳۲۶ در ایران بخاطر فقر و گرسنگی وبا آمده بود از ۲۰ میلیون جمعیت ایران ۹ میلیون نفر مردند !
وقتی در سال ۲۴ اسفند ۱۲۹۹ رضا شاه به ایران آمده بود ،با ملتی معتاد روبرو شد که در کپر و کنار خیابان میخوابیدند !! وقتی که رضا شاه در شهریور ۱۳۲۰ رفت ،از کشور ایران رفت نه ده کوره ایی به نام ایران !!کسی از مردم ما تاریخ این سرزمین خبر ندارند که از کجا به کجا رسیدیم !

سلطنت بر مردمی که عادت کرده بودند کنار جوب آب نئشه بخوابند و سوخته تریاک را به انگلیسی گرانتر از تریاک بفروشند کار آسانی نبود !! مردمی که چپق کش بودند و شپش از سر هم میگرفتند ،زیاد اهل نظم و نظام نبودند!! رضا شاه و محمد رضا شاه همین مردم شپش زده سوزاکی را به آنجا رساندند که به ۷۲ کشور از جمله اروپا بدون ویزا سفر میکردند
@AGAHIE_MARDOM

ان ملت را به آنجا رساند که بالاترین درآمد سرانه خاورمیانه را داشتند دادن حق تحصیل و آزادیهای اجتماعی و هویت و شناسنامه وشخصیت به زنان و دختران که تا ان روز ضعیفه صداشون میکردن و تو سرشون میزدند ، ساخت بزرگترین دانشگاه و بزرگترین تونل طبیعی دنیا کندووان ۱۳۱۳ در جاده چالوس شما با امکانتان حالا مقایسه کنید ساختن اون جاده و اون تونل رو و ایجاد دادگستری و دولت و صدها کار ۱ با کمترین امکانات عمرانی دیگر فقط و فقط در عرض ۱۶سال پولشان جز ۱۰ ارز معتبر جهانی و بودجه بدست رضا شاه ،و پاسپورتشون جز معتبرترین پاسپورت دنیا و رشد اقتصادی کشورشون حتی از ژاپن و سنگاپور بالاتر شده بود، زمانی که کارخانجات پارس الکتریک و ارج ازمایش تاسیس شدن هنوز کمپانی های ال جی و گلد استار سابق و سامسونگ وجود نداشتن اما همه اون ۳ کارخونه به خاطره پیوستن ،اما در عوض ال جی و سامسونگ بازار لوازم خانگی دنیا را تصاحب کردند ،زمانی کارخانه کفش ملی به اروپا کفش صادر میکرد ،زمانی کارخانجات مینو به جای کنت ترکیه به خاورمیانه مواد غذایی صادر میکرد ،اما در حال حاضر در حال ورشکستگی هست ،زمانی که کارخانجات ایران ناسیونال ایران خودروی فعلی که توسط برادران نیکوکار و خیر خیامی تاسیس شد ،ما سالها از صنعت خودرو سازی کره جنوبی جلوتر بودیم، اما حالا آنها به آمریکا اتومبیل صادر میکنن اما ما اتومبیل ۳۰ سال پیش فرانسه رو به اسم سمند ، اردی و ۴۰۵ مونتاژ میکنیم ،

محمد رضا شاه و رضا شاه ملت چشم تراخمی را در عرض ۵۷ سال به جایی رساندند که خودشان را با اروپاییان مقایسه میکردند که چرا دموکراسی آنها را ندارند به عنوان یک ایرانی شرم میکنم از تاریخ کشورم بنویسم
رضاشاه و محمد رضا شاه ۵۷ سال به تنهایی سلطنت کردند! و هر دو مظلومانه رفتند و مظلومانه در غربت مردند
اما ملتی که قدر بزرگترین خدمتگزاران تاریخش را ندانست

کجای راه رو اشتباه رفتیم، و به کجا داریم میریم...

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۲
🔷جنون قدرت در نظام ولایت فقیه

جمهوری اسلامی ادعا می‌کند یک نظام مردم‌سالار است، اما درواقع مردم‌سالار که نیست هیچ، حتی نهاد‌های وابسته به خود نظام اسلامی هم بنگاه‌هایی تحت امر رهبری و هزینه‌ساز برای مردم هستند. در جمهوری اسلامی یک نفر است که حرفش بس است: ولایت مطلقه فقیه!
در این ویدئو ساختار نظام جمهوری اسلامی و نهادهای آن که حتی به اصطلاح «انتخابی»هایش، مانند مجلس و ریاست جمهوری، نیز در عمل «انتصابی» هستند، به تصویر کشیده شده است.

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴
مقایسه اظهارات سعید حجاریان اصلاح طلب درباره سیل در ایران و افغانستان (فروردین۹۸)

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴
🔷 سربازان عراقی رژیم بعث، کلاه شهدای ایرانی در منطقه "البیضا" را در کنار هم قرار داده‌اند
🔷این عکس یکی از عکس‌های برنده جایزه “وردپرس فوتو” در سال ۱۹۸۵ است.

🔷اکنون به لطف حکومت غارتگر و خائن جمهوری اسلامی فرزندان همان بعثیها در خوزستان ولرستان پرچم عراق را بالا برده اند!!

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰
🔷جاسوس بازی _ واجا !

🔹در این مجال ، قصد داریم به دو موضوع مهم پیرامون تایید ناامن و جاسوسی بودن اپلیکیشن هایی چون #تلگرام_طلایی، #هاتگرام و #موبوگرام مطابق با اعلام شرکت گوگل و اعتراف پلیس فتا اشاره کنیم.

🔹شک نکنید اگر چنین رسوایی در کشوری دارای پایه های حداقلی دموکراتیک رخ میداد، قطعا منجر به استعفا یا استیضاح و حتی بازداشت مسئولین ذیربط میگشت کمااینکه در مواردی چون شنود مسئولین یک رسانه انگلیسی به نام "news of the world" در سال 2011 از برخی چهره ها و مردم که در آن تنها نام یکی از مشاورین رسانه ای سابق نخست وزیر انگلیس هم مطرح شد ، منجر به احضار نخست وزیر انگلیس به مجلس و عذرخواهی رسمی وی و دادگاهی شدن مشاورش گشت. ویا در قضیه معروف واترگیت مرتبط با #شنود در امریکای دهه هفتاد میلادی ، ریچارد نیکسون رییس جمهور امریکا مجبور به استعفا شد!

🔹ضمنا در موارد مذکور ، بحث شنود از تعداد افراد بسیار محدودی مطرح بود برای مثال در رسوایی شنود سال 2011 انگلیس ، شنود از چهار هزار نفر مطرح بود یا در ماجرای واترگیت امریکا، شنود از,ستاد انتخاباتی رقیب اما در رسوایی جاسوسی و شنود واجا، بحث از جاسوسی کردن از میلیونها شهروند ایرانی مطرح است!

🔹جالبتر اینکه آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات با توییتی مدعی شده که قبلا در این خصوص هشدار داده بوده در صورتی که ایشان ، خود دستور ساخت این اپلیکیشن ها رو داده بود و این اپلیکیشن ها با حمایت شخص ایشان در ایران گسترش پیدا کرده بودند! سوابق آقای آذری جهرمی با نام مستعار جواد ناظری از خاطر ملت پاک نخواهد گشت ، از صداسازی و پرونده سازی برای میرحسین موسوی در سال ۱۳۸۸ تا گسترش شنود سیستماتیک در زمان تصدی پستش در وزارت اطلاعات حکومت .

🔹چه کسی است که نداند کرسی وزارت ارتباطات ، جایزه خوش خدمتی های جاسوس مآبانه ایشان در وزارت اطلاعات نظام می باشد !

#جوادناظری

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۰
علم‌الهدی: غرب، سر و مغز برخی را پر کرده؛ در مقابل هر عطسه آمریکا، لرزشان می‌گیرد؛ مشکل ما با این آدم‌هاست. آمریکا کجا توانست به ما لطمه زند؟ در همه عرصه‌ها، قدرتمندتر، عزیزتر و پولدارتر شده و زندگانی بهتر داریم.

#آگاهی_مردم:
در حکومتهای دیکتاتوری چنین هذیان گویی ها و توهماتی طبیعی است...
اگر همین آخوند ریاکار حتی آمارهای حکومتی را مطالعه میکردند حتما پی می‌برد ایرانیان فقیر تر شده اند یا پول دارتر!!

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
همه انسانها به طور یکسان
محکومند که روزی بمیرند
ايستاده مردن بهتر از زانو زده
زيستن است.

#آلبر_کامو

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
حقیقتی که رضا شاه فهمید!

در کشور های متمدن
کودکان را با چشم سیر بار میاورند
تا بزرگ شدند به دختران ۸ ساله تجاوز نکنند!

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
🔷امثال این آخوند با نشر دروغ و خرافات به زعم خود مذهب تشیّع را تبلیغ می کنند، غافل از اینکه با بیان این اراجیف، تیشه به ریشه دین و باورهای مذهبی مردم می زنند!!

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
سرمقاله خنده دار روزنامه سپاه
حشدالشعبی عراق بموجب
کدام نیاز وارد ایران شد؟
@AGAHIE_MARDOM

در بحبوجه فاجعه سونامی سیل، ورود "حشد الشعبی" عراق به جنوب کشور بحث‌ها و ماجراهای بسیاری را آفرید. حشدالشعبی تشکیلاتی مشابه بسیج ایران است که زیر نظر سپاه قدس قرار دارد. نه تنها مردم سیلزده و غیرسیلزده ایران از نظر ذهنی درباره دلایل و ضرورت حضور این نیروها توجیه نشده بوده و نشده‌اند، بلکه از همان آغاز بدان مشکوک هم بوده‌اند و همین مشکوک بودن در برخی نقاط به درگیری‌های پراکنده‌‌ای انجامید و موجب شد که رهبران حشدالشعبی و سپاه پاسداران چندین بار ناگزیر از توضیح در این باره شوند.
روزنامه جوان، وابسته به سپاه، روزگذشته در تلاشی شتابزده برای توجیه حضور حشد الشعبی در ایران خطاب به منتقدان و مخالفان در سرمقاله خود نوشت «اگر حشد الشعبی یک تشکل نظامی است، اکثریت نمایندگان مجلس هم نظامی اند.» این روزنامه فراموش کرد که نماینده مجلس حتی اگر نظامی هم بوده باشد ایرانی است و این چه ربطی به ورود و حضور نظامی عراقی در ایران دارد؟
مشکوک شدن مردم به حضور حشدالشعبی البته بی دلیل نبود. اول از همه نحوه ورود حشدالشعبی به ایران بود که به جای حضور مستقیم در مناطق سیلزده و کمک به مردم به مانور و رژه ماشین‌ها و تکان دادن پرچم گذشت که ارتباطی با یاری به سیلزدگان نداشت. دلیل دوم این بود که حشدالشعبی اصولا امکانات و ظرفیت خاصی نداشت که بخواهد به مردم ایران کمک کند. مردم ایران و ارتش و سپاه و هلال احمر ایران محتاج چند دیگ و قابلمه و پتو نیستند که حشدالشعبی بخواهد برای آن نیرو وارد کشور کند. دلیل سوم درگیری‌های پراکنده‌‌ای بود که پیش از آن میان سیلزدگان و بخشی از نیروهای سپاه گزارش شده بود و این هم موجب این ظن شده بود که مبادا حشدالشعبی برای کمک به سرکوب مردم به ایران وارد شده است، بخصوص که چند هفته پیشتر از آن دادستان به اصطلاح انقلاب آب پاکی را روی دست ادعای "بسیج 20 میلیونی" ریخته و گفته بود اگر حکومت به مشکل برخورد کند از حوثی‌های یمن و حشدالشعبی کمک خواهد گرفت. ضمن اینکه می شد معتقد بود که اینها چون فارسی نمی دانند و فقط می توانند دستورات را اجرا کنند، عاملی هستند که بشود از آنها در جهت سرکوب بهره گرفت، مانند کودتای 88 علیه انتخاب میرحسین موسوی.
یکی دیگر از احتمالات این بود که حضور حشدالشعبی در ایران در ادامه نمایش های تبلیغاتی حکومتی و جهت تقویت موقعیت سپاه قدس و فرماندهان آن باشد که از این طریق خواسته‌اند هم نمایش قدرت دهند و هم نشان دهند که هزینه‌هایی که در دیگر کشورها کرده‌اند بیهوده نبوده است. که اگر چنین بوده باشد نتیجه معکوس داده است.
همه اینها بخش‌هایی از ماجرای حضور حشدالشعبی در ایران است، بخش دیگر آن هم موقعیت متزلزل خود حشدالشعبی در عراق مربوط است. نه تنها مقتدا صدر، بلکه دولت جدید عراق نیز آن را وابسته به ایران اعلام کرده‌اند و خواستار انحلال آن شده‌اند. آیت الله سیستانی نیز خواهان یک ارتش واحد در عراق شده که معنایش پایان کار حضور و فعالیت امثال حشدالشعبی است. ضمن اینکه حضور این نیروها در عراق می تواند بهانه به دست آمریکا برای دخالت بیشتر ایران در امور داخلی عراق بدهد یا آن کشور را زیر فشار قرار دهد. همه اینها می تواند دلایلی باشد که فرماندهان سپاه تصمیم گرفته باشند به بهانه سیل زمینه عقب نشینی حشدالشعبی از عراق را فراهم کنند تا آنها در ایران بمانند و سازماندهی شوند برای شرایط بعدی در ایران یا عراق. یعنی تکرار راه اندازی "مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق" در جمهوری اسلامی که با سقوط صدام حسین به عراق رفتند.
تجربه تاریخی ایران نشان داده که از درون گروه بندی‌های شبه نظامی هرگز نتایج مثبتی بیرون نیامده است. تجربه مجاهدین خلق و مجاهدین انقلاب اسلامی که بخش نظامی آن به سپاه کنونی تبدیل شد و هر دو دست در دست هم، و در تقابل با هم، بزرگترین ضربه را به ایران و انقلاب 57 وارد کردند نمونه بزرگ این واقعیت است. گروه‌های نظامی و شبه نظامی تنها در شرایطی می توانند در ایران نقش مثبت داشته باشند که جزیی از یک دموکراسی و تابع رهبری سیاسی باشند. از این جهت ماهیت حشدالشعبی و دلایل حضور آن در ایران هرچه باشد این حضور که تابع رهبری سیاسی و دموکراسی و آگاهی مردم ایران نیست پدیده ایست در درازمدت خطرناک و منفی.

https://t.me/agahie_mardom/11351
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
🔷 #العربی_الجدید: هدف پنهان ترامپ از تحریم نفت ایران

🔹پرزیدنت ترامپ می‌خواهد با بی‌ارزش کردن واحد پول و افزایش اعتراضات در ایران #رژیم فعلی این کشور را ساقط کند تا مردم ایران بتوانند برای اینده خود تصمیم بگیرند.

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹
🔷استادیوم های قطر که برای بازیهای جام جهانی 2022 در حال آماده سازیست.
تو خوابم همچین چیزای نمیتونیم ببینیم.

🔹40 سال پیس آرزشون این بود که مثل ما بشن ولی الان به لطف حکومت غارتگر جمهوری اسلامی ما در حسرت یک روز زندگی کردن مثل اونا!!..

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹
ممنون صدا و ممنون التصویری حامد همایون به خاطر اسم بردن از بهروز وثوقی!!!

نمونه ای 👆از رفتار داعش گونه و طالبانی از سران جمهوری اسلامی

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸
🔷اولین چیزی که جریان عدالت خواهی، انقلاب مردمی و ملت ایران باید مطالبه ودر راهش مبارزه کند همین برکناری و براندازی سیستم فسادزای جمهوری اسلامی است..

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۸
هوشنگ امیراحمدی، رییس شورای ایران آمریکا:
"جمهوری اسلامی نه راه پیش داره نه پس. اگه ۱۲ شرط آمریکا رو بپذیره از بین میره، اگه هم نپذیره از بین میره."

✅ @AGAHIE_MARDOM
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
نمونه ای👆 از حرام زادگی و خائن بودن یک حکومت...

✅ @AGAHIE_MARDOM